HSH Auction
Veiling van twee-, drie- en vierjarige
kwaliteitsvolle sportpaarden

5e editie HSH Auction
Zaterdag 23 november 2019

 Zaterdag 24 november was het in Schaijk tijd voor de vierde editie van de HSH Auction. De veiling georganiseerd door de jonge ondernemers Aniek Diks, Sjors van Oorschot en Jesse Cranen is vanaf de eerste editie al een groot succes. Veilingmeester Marthijs Brouwer verkocht 39 paarden met een totale opbrengst van 396.000 euro en een gemiddelde per paard van iets meer dan 10.000 euro.

De organisatie kijkt terug op een zeer succesvolle avond: ‘’Vooraf is het altijd spannend, komen er genoeg mensen hebben we de juiste klanten in huis en vallen de paarden in de smaak? Nog voordat de veiling begon was het al bomvol toeschouwers en dat bleef zeker tot het eind zo. Dit jaar hebben we veel klanten een paard gekocht die al eens eerder bij ons hebben gekocht, dat vind ik heel positief want het betekend dat ze vertrouwen hebben in onze veiling. De eerste drie jaren waren we vooral bezig met de selectie en de organisatie van het evenement, nu we daar routine in hebben blijft er veel meer tijd over om te investeren in potentiële kopers. Dat heeft dit jaar zijn vruchten afgeworpen.’’

Duurste paard van de avond werd de AES gekeurde hengst Jerommeke die voor 46.000 euro van eigenaar verwisselde. De gereden paarden vielen in de smaak, bijna allemaal werden ze boven de 15.000 euro verkocht.

De collectie 2018

Kahlua

Zirocco Blue VDL x Indoctro

Linda

Albaran XX x Namelus R

Lucky

His Royal Badness x Oscar

Nobody

Blue Hors Zalabaster x Solos Landtinus