King of Bordeaux

Geslacht: Ruin
Geboortejaar: 2015
Kleur: Bruin
Maat: L

King of Bordeaux is bereden.
Moeder van King of Bordeaux is de Donnerschwee dochter Weissendra, ze bezit het zeer gewilde predicaat Staatspremie en bracht ook de hengst Statesman (v. Stedinger). De goedgekeurde hengst verwisselde op de Oldenburger Eliteveiling voor 400.000 euro van eigenaar. De hengst kreeg maar liefst een 9,03 voor de dressuuronderdelen. Momenteel wordt de hengst uitgebracht in de internationale Intermediaire I. Ook bracht Weissendra nog de Staatspremie merrie White Fleur (v. Floriscount). In combinatie met Bordeaux kwam deze prachtige King of Bordeaux, die hoofden doet draaien bij binnenkomst.