fbpx

Omagic

Geslacht: Ruin
Geboortejaar: 2014
Kleur: Bruin
Maat: L
Niveau: 1.20m
Wat een uitstraling heeft deze prachtige Omagic. De looks, het atletisch vermogen en snelheid; hij heeft het allemaal. Het is dan ook niet voor niets dat de commissie hem selecteerde voor de veiling. Moeder Margot des Gerbaux gaf al vier nakomelingen die internationaal springen én drie goedgekeurde hengsten. Cavelo (v. Carthago X) en Louis Z (v. Levisito Z) springen allebei 150m. Cargot Z loopt op 1.40m niveau en Chidame Z (v. Chippendale Z) springt zelfs internationaal 1.60m onder Pius Schiwzer. Een volle broer van Omagic werd goedgekeurd bij het AES.